راهنمای انتخاب مواد اولیه

مواد اوليه طبيعی شرکت دارويی زردبند شامل انواع مختلف عصاره‌ها، روغن‌ها، اسانس‌های گياهی و ديگر فرآورده‌های گياهی مورد استفاده در صنايع مختلف است. کيفيت اين محصولات، حاصل فرايندی طولانی از انتخاب دقيق بذر، نظارت دقيق در کشت و برداشت، انجام دقيق مراحل فرآوری، و سرانجام بهينه‌سازی فرمول‌ها برای استفاده در هر صنعتی است.
در اين قسمت می‌توانيد محصول مورد نياز خود را، بر اساس نوع فرآورده گياهی، يا صنعت مورد نظر، به آسانی انتخاب کنيد.

عصاره‌های هيدرواتانولی

عصاره های هیدرو اتانولی با استخراج مواده موثره اجزای مختلف گیاهان در حلال اتانول و آب توليد می شود. فرايند توليد در شرکت دارويی زردبند از انتخاب بهترين بذرها آغاز می‌شود و در تمام فرايند کشت در اقليم مناسب و برداشت محصول مورد نظر با دقتی منحصر به فرد ادامه می‌يابد. توليد عصاره‌های هيدرواتانولی نيز از اين قاعده مستثنی نيست و پس از طی شدن مراحل کشت و برداشت، نوبت به فرايند استخراج مواد موثره گياهی و توليد محصول مورد نظر می‌رسد. عصاره‌های هيدرواتانولی زردبند کاملا طبیعی بوده و دارای اثر بخشی بالا و دوز مصرف کم هستند. اين عصاره‌ها در آب و الکل قابلیت حل شدن دارند و برای استفاده در طيف گسترده‌ایاتیتا از محصولات دارویی، محصولات دام و طیور و محصولات بهداشتی طراحی و توليد شده‌اند.

عصاره‌های هیدرو گلایکولی

عصاره های هیدرو گلایکولی با استخراج مواده موثره اجزای مختلف گیاهان در حلال پروپیلن گلایکول و آب توليد می‌شود. این عصاره‌ها معمولاً در صنایع آرایشی و بهداشتی کاربرد دارند و به راحتی در فرمول‌ محصولات مختلف اين صنعت به کار گرفته می‌شوند. فرايند توليد در شرکت دارويی زردبند از انتخاب بهترين بذرها آغاز می‌شود و در تمام فرايند کشت در اقليم مناسب و برداشت محصول مورد نظر با دقتی منحصر به فرد ادامه می‌يابد. سپس فرايند استخراج مواد موثره ارزشمند گياهان و توليد عصاره‌های هيدروگلايکولی آغاز می‌گردد. عصاره‌های هيدروگلايکولی شرکت دارويی زردبند کاکلاً طبيعی بوده و دارای اثر بخشی بالا و دوز مصرف کم هستند. اين عصاره‌ها در آب و گلایکول قابلیت حل شدن دارند و برای استفاده آسان در فرمولاسیون‌های مختلف محصولات آرایشی و بهداشتی بهينه‌سازی شده‌اند.

 

اکسترافاين

اکسترافاين، نام تجاری گروهی از محصولات شرکت دارويی زردبند است، که در پاسخ به نياز روزافزون صنايع آرايشی و بهداشتی کشور به مواد اوليه طبيعی، طراحی و توليد شده است. اين محصولات، در واقع عصاره‌هايی طبيعی بر پايه پروپيلن گلايکول هستند که با توجه به نيازهای صنايع آرايشی و بهداشتی، رنگبری يا بوبری شده‌اند و طراحی و توليد آنان از ابتدا با نگاه به اثربخشی حداکثری و سهولت استفاده در فرمول‌های متنوع اين صنعت، انجام شده است.