راهنمای انتخاب مواد اولیه

مواد اولیه طبیعی شرکت دارویی زردبند شامل انواع مختلف عصاره‌ها، روغن‌ها، اسانس‌های گیاهی و دیگر فرآورده‌های گیاهی مورد استفاده در صنایع مختلف است. کیفیت این محصولات، حاصل فرایندی طولانی از انتخاب دقیق بذر، نظارت دقیق در کشت و برداشت، انجام دقیق مراحل فرآوری، و سرانجام بهینه‌سازی فرمول‌ها برای استفاده در هر صنعتی است.
در این قسمت می‌توانید محصول مورد نیاز خود را، بر اساس نوع فرآورده گیاهی، یا صنعت مورد نظر، به آسانی انتخاب کنید.

عصاره‌های هیدرواتانولی

عصاره های هیدرو اتانولی با استخراج مواده موثره اجزای مختلف گیاهان در حلال اتانول و آب تولید می شود. فرایند تولید در شرکت دارویی زردبند از انتخاب بهترین بذرها آغاز می‌شود و در تمام فرایند کشت در اقلیم مناسب و برداشت محصول مورد نظر با دقتی منحصر به فرد ادامه می‌یابد. تولید عصاره‌های هیدرواتانولی نیز از این قاعده مستثنی نیست و پس از طی شدن مراحل کشت و برداشت، نوبت به فرایند استخراج مواد موثره گیاهی و تولید محصول مورد نظر می‌رسد. عصاره‌های هیدرواتانولی زردبند کاملا طبیعی بوده و دارای اثر بخشی بالا و دوز مصرف کم هستند. این عصاره‌ها در آب و الکل قابلیت حل شدن دارند و برای استفاده در طیف گسترده‌ای از محصولات دارویی، محصولات دام و طیور و محصولات بهداشتی طراحی و تولید شده‌اند.

عصاره‌های هیدرو گلایکولی

عصاره های هیدرو گلایکولی با استخراج مواده موثره اجزای مختلف گیاهان در حلال پروپیلن گلایکول و آب تولید می‌شود. این عصاره‌ها معمولاً در صنایع آرایشی و بهداشتی کاربرد دارند و به راحتی در فرمول‌ محصولات مختلف این صنعت به کار گرفته می‌شوند. فرایند تولید در شرکت دارویی زردبند از انتخاب بهترین بذرها آغاز می‌شود و در تمام فرایند کشت در اقلیم مناسب و برداشت محصول مورد نظر با دقتی منحصر به فرد ادامه می‌یابد. سپس فرایند استخراج مواد موثره ارزشمند گیاهان و تولید عصاره‌های هیدروگلایکولی آغاز می‌گردد. عصاره‌های هیدروگلایکولی شرکت دارویی زردبند کاملاً طبیعی بوده و دارای اثر بخشی بالا و دوز مصرف کم هستند. این عصاره‌ها در آب و گلایکول قابلیت حل شدن دارند و برای استفاده آسان در فرمولاسیون‌های مختلف محصولات آرایشی و بهداشتی بهینه‌سازی شده‌اند.

 

اکسترافاین

اکسترافاین، نام تجاری گروهی از محصولات شرکت دارویی زردبند است، که در پاسخ به نیاز روزافزون صنایع آرایشی و بهداشتی کشور به مواد اولیه طبیعی، طراحی و تولید شده است. این محصولات، در واقع عصاره‌هایی طبیعی بر پایه پروپیلن گلایکول هستند که با توجه به نیازهای صنایع آرایشی و بهداشتی، رنگبری یا بوبری شده‌اند و طراحی و تولید آنان از ابتدا با نگاه به اثربخشی حداکثری و سهولت استفاده در فرمول‌های متنوع این صنعت، انجام شده است.